CZ flag EN flag 




Den 02





No. Status Player CN RN Plane Dist Time Speed Penalty Score
1
Finished
Jan Merettig
JAM
D-2386
DuoDiscus
228.8 km
01:26:06
159.4 km/h
0 p
1000 p
2
Finished
Martin Baran
MOV
OK-2471
Arcus
228.8 km
01:21:08
169.2 km/h
0 p
999 p
3
Finished
Erik Praznovsky
EP
OM-ERYC
Arcus
228.8 km
01:21:43
168 km/h
0 p
989 p
4
Finished
Helmut Kuenne
F9
D-2318
Arcus
228.8 km
01:22:38
166.1 km/h
0 p
974 p
5
Finished
Pavel Foldyna
OO
OK-3898
Arcus
228.8 km
01:23:01
165.4 km/h
0 p
968 p
6
Finished
Roman Podesva
R
OK-6704
DuoDiscus
228.8 km
01:28:13
155.6 km/h
0 p
967 p
7
Finished
Jiri Adam
ADX
OK-0024
Arcus
228.8 km
01:23:13
165 km/h
0 p
965 p
8
Finished
Andrii Lohvynchuk
AL1
UR-KABT
DuoDiscus
228.8 km
01:29:08
154 km/h
0 p
953 p
9
Finished
Fedir Zhurba
FZ
UR-HIGH
Arcus
228.8 km
01:25:10
161.2 km/h
0 p
934 p
10
Finished
Olexandr Novikov
N
UR-NOVA
DuoDiscus
228.8 km
01:30:56
151 km/h
0 p
927 p
11
Finished
M Oelkrug
CU
D-0815
DuoDiscus
228.8 km
01:31:13
150.5 km/h
0 p
923 p
12
Finished
Piotr Raczynski
PIT
SP-2901
DuoDiscus
228.8 km
01:31:48
149.5 km/h
0 p
915 p
13
Finished
Andrew Pilipchuk
PIL
UR-PIL
DuoDiscus
228.8 km
01:32:44
148 km/h
0 p
902 p
14
Finished
Hans Nyc
JN
0K-6200
DuoDiscus
228.8 km
01:32:44
148 km/h
0 p
902 p
15
Finished
Wlodzimierz Kowalski
DB9
SP-2964
DuoDiscus
228.8 km
01:36:34
142.2 km/h
0 p
852 p
16
Finished
Soaring Master
UP
OE-6944
DuoDiscus
228.8 km
01:38:26
139.5 km/h
0 p
829 p
17
Finished
Miomir Ivanovic
MIO
4O-001
DuoDiscus
228.8 km
01:40:00
137.3 km/h
0 p
810 p
18
Finished
Lubos Faitz
LFM
OK-4812
DuoDiscus
228.8 km
01:42:51
133.5 km/h
0 p
777 p
19
Finished
Jiri Holub
JHO
440802
Arcus
228.8 km
01:40:25
136.7 km/h
0 p
736 p
20
Finished
Oleksandr Liakhovych
AL7
UR-ALX
DuoDiscus
228.8 km
01:48:15
126.8 km/h
0 p
720 p
21
Finished
Jirka Suchomel
JSK
OK-JSK
Arcus
228.8 km
01:42:23
134.1 km/h
0 p
715 p
22
Finished
Josef Sykora
PI8
OK-7523
DuoDiscus
228.8 km
01:49:45
125.1 km/h
0 p
705 p
23
Finished
Roman Nehoda
NEH
OK-1966
DuoDiscus
228.8 km
01:52:49
121.7 km/h
0 p
676 p
24
Finished
janv Stratum
TP
PH-1004
DuoDiscus
228.8 km
01:53:07
121.4 km/h
0 p
673 p
25
Finished
Miro Kucera
MK7
OM-2507
DuoDiscus
228.8 km
02:01:21
113.1 km/h
0 p
602 p
26
Finished
Rostyslav Tkachenko
UAR
293-UA
DuoDiscus
228.8 km
02:08:55
106.5 km/h
0 p
546 p
27
Finished
Ivan Domkiv
012
99012
DuoDiscus
228.8 km
02:20:06
98 km/h
0 p
544 p
28
Finished
Daniel Britos
1HD
EU-HIGH
DuoDiscus
228.8 km
03:09:49
72.3 km/h
1 p
543 p
29
Landed
Tomas Pyks
SOL
OK-1982
DuoDiscus
111.3 km
0 p
265 p
30
Crashed
Frank Ermecke
FAE
D-7859
DuoDiscus
138.1 km
0 p
0 p
31
Crashed
Tomas Vlcek
TV
OK-0777
DuoDiscus
129.5 km
0 p
0 p
32
Crashed
Wind Whisperer
1WW
US-FL
DuoDiscus
109.6 km
0 p
0 p
33
Racing
Rene Underby
DI
EU-HIGH
DuoDiscus
98.8 km
0 p
0 p
34
Racing
Lorenz Dierschke
JC
D-6543
DuoDiscus
80.6 km
0 p
0 p
35
Crashed
Marek Marcuss
030
SP-0303
DuoDiscus
8.3 km
0 p
0 p
36
Crashed
Sergey Gluzdovskiy
GSA
UR-GLUZ
DuoDiscus
6.7 km
0 p
0 p
37
Crashed
David Novis
770
EU-HIGH
DuoDiscus
6.4 km
0 p
0 p
38
Crashed
L Dado
LD
OM-6519
DuoDiscus
0 km
0 p
0 p


Server: CondorDK
Condor verze: 2.1.7 (Hangar22)
Server start: 12.1.2022 20:00CEST (18:00UTC)
Třída: 20meter MS
Start: 1500m
Vzdálenost: 228,8 km
Tlak vzduchu: 1017QNH
Scenérka: Slovenia2 [1.00]
Připojovací čas: 30min
Start otevřen za: 1 min
Časové okno pro start: 60min
Let v mracích,Penalty zony: 60bodů za minutu!



mapa


Valid XHTML 1.0 Strict
Ověřit CSS!